Zwycięska passa SKP

1435
wyświetlenia

Po niezwykle trudnym pojedynku drużyna SKP wywalczyła komplet punktów w rozegranym w niedziele 30 października na stadionie przy ulicy Gajowej meczu IV ligi  z Centrą Ostrów Wielkopolski.

Gospodarze wybiegli na mecz w składzie: Kacper Przybylski ?  Bartosz Nowicki, Daniel Bednarowicz, Kamil Krzyżanowski, Michał Walerczyk, Jacek Mikołajczyk (kapitan), Mariusz Szymański, Dariusz Gromanowski, Sebastian Kubacki, Krystian Augustyniak oraz Tomasz Kubiak. Jeszcze przed meczem wiadomo było, że znajdująca się na trzecim miejscu tabeli ekipa ?Centry? nie będzie łatwym przeciwnikiem, jednak początek spotkania ułożył się dla gospodarzy bardzo szczęśliwie. Aktywna od początku drużyna SKP już w pierwszych 10 minutach kilkakrotnie ?odwiedziła? pole karne gości. W 12 minucie na wysokości 20 metra Kamil Krzyżanowski wykonywał rzut wolny bezpośredni. Uderzona mocno piłka po łuku wpadła w przeciwległe ?okno? bramki rywali, a bezradny bramkarz ?Centry? po chwili musiał wyciągać ją z siatki. Rozochoceni gospodarze na dobre zaczęli walkę na połowie przeciwnika. W 14 minucie Krzyżanowski egzekwował rzut rożny, który ?wkręcał się? do bramki jednak bramkarz gości złapał piłkę. Do serii rzutów trzech rożnych doszło w 15 minucie. Przy trzecim pod rząd dla SKP stałym fragmencie gry do piłki podszedł Mariusz Szymański. Popularny ?Muzyk? zakręcił ?rogala?, a futbolówka mijając piłkarzy w polu bramkowym uderzyła w przeciwległy słupek i wpadła do bramki. Był to bardzo widowiskowy gol  zdobyty bezpośrednio z rzutu rożnego.
Gra SKP rozkręcała się z minuty na minutę. W 21 minucie Bartosz Nowicki z najbliższej odległości trafił wprost w bramkarza rywali. Jednak w 31 minucie zabrzmiał sygnał ostrzegawczy, bowiem jeden z z zawodników gości minimalnie niecelnie główkował, trafiając w słupek. Gospodarze odpowiedzieli kolejnymi atakami, po których w 39 minucie rzut rożny wykonywał Krzyżanowski. Zagraną na bliższy słupek piłkę trącił biodrem Daniel Bednarowicz i skierował ją do siatki. Było już 3 : 0 dla SKP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ