Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu. Kobietę z dzieckiem zabrano do szpitala!

1495
wyświetlenia

Dwie osoby, w tym dziecko zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 12 kwietnia 2023 r. po godz. 18.00 w Budzisławiu Kościelnym przy ul. Kleczewskiej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Kleczewskiej z ulicą Słupecką. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób, w tym 4 w samochodzie Toyota oraz po jednej osobie w dwóch Fordach. Uczestnicy wypadku opuścili pojazdy o własnych siłach, za wyjątkiem kobiety oraz dziecka, którzy znajdowali się wewnątrz Toyoty.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w samochodach, ewakuacji poszkodowanych z pojazdu oraz udzieleniu im kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego wszyscy uczestniczy wypadku zostali przebadani, a następnie kobietę oraz dziecko podróżujące Toyotą przetransportowano do szpitala.
W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie, z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Słupcy oraz druhowie z OSP Budzisław Kościelny.

Opracowanie: st. kpt. Sebastian Andrzejewski
Zdjęcia: JRG Nr 1 w Koninie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ