Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej

241
wyświetlenia

Za nami zakończenie roku szkolnego 2021/2022, więc czas na podsumowania w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej.

Statuetkę i tytuł Prymusa Szkoły Roku Szkolnego 2021/2022 otrzymała Kinga Kamińska.
Nagrody książkowe Wójta Gminy Słupca otrzymali:
Kinga Kamińska – uzyskana średnia ocen 5,43,
Konrad Grzelak – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wychowania Fizycznego.
Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:
Klasa 2: Julia Budzińska;
Klasa 3: Błażej Nazaruk, Igor Kostyszyn, Miłosz Piński;
Klasa 4: Julia Kalecka, Zuzanna Małecka;
Klasa 5: Damian Kukulski, Izabela Wrzesińska;
Klasa 7: Kinga Kamińska;
Klasa 8: Natalia Andrzejak, Martyna Rewers, Maria Siuda, Krzysztof Szczepaniak.
Nagrody za bardzo dobre wyniki i bardzo dobre zachowanie otrzymali:
Klasa 2: Marcelina Siuda;
Klasa 4: Franciszek Grochowski;
Klasa 5: Iga Parol.
Nagrody za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego otrzymali: Martyna Rewers, Mateusz Mroziński, Julia Gorzelańczyk, Iga Parol, Zuzanna Andrzejewska, Roksana Gołdych.
Nagrody za 100% frekwencję otrzymali: Elwira Andryszak, Paweł Kalecki, Izabela Wrzesińska.
Nagrodę Wolontariusza Roku otrzymał – Adam Szrama.
Puchary za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2020-2022 otrzymały: Natalia Andrzejak, Martyna Rewers.
Wyróżnienie „Czytelnik Roku” otrzymała Julia Budzińska.
Nagrody za pomoc liturgiczną dla parafii św. Mikołaja w Młodojewie otrzymały: Martyna Rewers i Natalia Andrzejak.
Mistrzostwa Szkoły w szachach: Krzysztof Szczepaniak – I miejsce, Filip Wróblewski – II miejsce, Oliwier Walisiak – III miejsce.
Konkurs „Śladami Jana Pustułki”: I miejsce – Kinga Kamińska, II miejsce – Marta Roszak, III miejsce – Amelia Skrzydlewska, Mateusz Mroziński, IV miejsce – Roksana Gołdych.
Konkurs przyrodniczo-wędkarski: I miejsce – Miłosz Piński.
Rodzice nagrodzeni statuetkami: Katarzyna Siuda, Zofia Szrama.
Podziękowania dla rodziców otrzymali:
Klasa 1: Justyna i Sebastian Mancowie, Monika Staszak;
Klasa 2: Katarzyna i Marcin Siudowie, Magdalena Budzińska, Monika Olszewska, Mateusz Jóźwiak;
Klasa 3: Ewelina i Damian Chorążyczewscy, Katarzyna i Roman Kaleccy, Alicja i Jarosław Nazarukowie, Małgorzata i Mirosław Pińscy, Agnieszka Czapska, Alina i Robert Kostyszynowie;
Klasa 4: Patrycja Hemmerling;
Klasa 5: Iwona i Waldemar Wrzesińscy, Agnieszka Kukulska, Wioletta i Radosław Czerniejewscy;
Klasa 7: Magdalena Gorzelańczyk, Marzena Grzelak, Joanna Kujawa, Urszula i Krzysztof Mrozińscy, Ewa i Michał Roszakowie, Joanna Skrzydlewska, Karolina Walisiak, Monika Wróblewska;
Klasa 8: Edyta Drzewiecka, Natalia Dzikowska, Katarzyna Wieżewska, Małgorzata Nowaczyk, Urszula Szczepaniak, Karina Nowak, Ewelina Lepel, Agnieszka Ciesielska, Jolanta Rewers, Urszula Sławska, Magdalena Ciesiewicz, Agnieszka Fabiszak, Agnieszka Andrzejak.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ