Wypadek na prostym odcinku drogi

1090
wyświetlenia

Wtorek nie należał do najbezpieczniejszych w gminie Słupca; tego dnia na prostym odcinku drogi młoda kierująca Citroenem C3 straciła panowanie nad pojazdem.

Jak relacjonuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy Dariusz Różański auto wypadło z drogi uszkadzając metalowe ogrodzenie posesji i ostatecznie zatrzymało się na drzewie. Jak udało nam się ustalić samochodem jechały trzy młode kobiety. Na miejsce dojechały zastępy strażackie z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP ze Słupcy; Ochotniczej Straży Pożarnej z Kamienia i Zespoły Ratownictwa Medycznego. Wszystko działo się koło godziny 12.00. Poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Lekarz zdecydował o transporcie osób do szpitala w Słupcy. Równolegle odłączono zasilanie w aucie oraz usunięto z drogi uszkodzone elementy samochodu.

Na skutek zderzenia kierująca i dwie pasażerki (18 i 19 lat) zostały przewiezione do słupeckiego szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Słupeccy policjanci badają przyczyny wypadku. Prowadząca pojazd była trzeźwa.- dodaje rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Słupcy Marlena Kukawka.

FM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ