Wypadek na krajówce. Mieszkance powiatu słupeckiego zatrzymano prawo jazdy!

4284
wyświetlenia

Dyżurny odebrał zgłoszenie z numeru alarmowego o zderzeniu się dwóch pojazdów. Wszyscy uczestnicy zostali przetransportowani do szpitali. Kierującej Oplem Insignia, wrzesińscy policjanci zatrzymali prawo jazdy.

11 maja br. o godzinie 13:50 na drodze Krajowej numer 92 w miejscowości Psary Małe doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów 5 osób zostało przetransportowanych do szpitali.

Z przebiegu zdarzenia wynika, że kierująca Oplem Insignią jadąc z Poznania podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na Przyborki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Skoda Fabia. 70-letni mieszkaniec Wrześni jechał z pasażerką akurat w kierunku Poznania.

Załogi pogotowia ratunkowego zabrały ranne osoby do szpitali we Wrześni, w Gnieźnie oraz Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Poznania. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Od Opla oraz Skody z uwagi na duże uszkodzenia zostały zatrzymane dowody rejestracyjne. Kierującej Insignią 48-latce pochodzącej z powiatu słupeckiego biorąc pod uwagę mechanizm zdarzenia wrzesińska drogówka zatrzymała prawo jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ