Wygraj wakacje z Głosem Słupcy!!!

1141
wyświetlenia

Rok minął jak z bata strzelił!!Z okazji pierwszych urodzin naszej gazety mamy dla naszych Czytelników wyjątkowe konkursy. Partnerami w nim są Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano” w Kołobrzegu oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 Mamy dla państwa dwie niepowtarzalne, wyjątkowe propozycje. Jedną dla starszych, drugą dla młodszych Czytelników. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Mieć oczy szeroko otwarte i aparat pod ręką!!

 Wakacje z Głosem!

Las Smołdziński to malownicze miejsce między Ustką a Łebą. Las położony jest w Słowińskim Parku Narodowym, pomiędzy Jeziorami Gardno i Łebsko w odległości około 3 km od Morza Bałtyckiego i plaży o nieskazitelnie czystym piasku. Rejon Smołdzińskiego Lasu został zaliczony przez UNESCO do Światowego Rezerwatu Biosfery. Giżycko – Ośrodek Żeglarski LOK położony bezpośrednio nad Jeziorem Niegocin. Jest to miejsce szczególnie ulubione przez turystów w okresie letnim. Składa się na to wiele czynników: bliskość jeziora, możliwość uprawiania sportów wodnych, żeglowania, korzystania z kąpieli. W tych dwóch miejscach (do wyboru) mogą spędzić dwutygodniowe wakacje nasi młodsi Czytelnicy. Żeby to zrobić należy wziąć aparat oraz egzemplarz Głosu Słupcy i zrobić sobie zdjęcie – śmieszne, poważne, na stojąco, na leżąco im ciekawiej tym lepiej. Zdjęcie wraz z kuponem, który będzie zamieszczany w Głosie Słupcy od 26 marca do końca kwietnia trzeba wysłać lub przynieść do redakcji Głosu Słupcy, Poznańska 15a, 62-400 Słupca. Dwóch autorów najlepszych zdjęć pojedzie na obóz w wybrane miejsce. Letnie obozy są organizowane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. W programie zajęcia warsztatowe, wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy integracyjne, dyskoteki, ogniska, imprezy towarzyszące, gry terenowe, sporty wodne. Obozy w Lesie Smołdzińskim będą się odbywać w IV turnusach od 01 – 14 lipca, 15 – 28 lipca, 29 lipca – 11 sierpnia, 12 – 25 sierpnia. Obóz z Giżycku przewidziany jest w terminie od 18 do 30 lipca. Na obozy mogą jechać dzieci od 9 do 16 roku życia.

Weekend w Kołobrzegu

Mamy także propozycję dla starszych Czytelników. Do wygrania weekend w Centrum Zdrowia i Relaksu Verano w Kołobrzegu. Wiosna w pełni, pogoda sprzyja pierwszym spacerom, wyjazdom rodzinnym – warto na taką wyprawę zabrać aparat. Dlaczego? Zróbcie sobie rodzinne zdjęcie, w plenerze, podczas aktywnego wypoczynku. Zdjęcie wraz z kuponem, który będzie publikowany w Głosie Słupcy do końca kwietnia wyślijcie lub przynieście foto do naszej redakcji. Osoba, której zdjęcie okaże się najciekawsze, wyjedzie wraz z osobą towarzysząca na luksusowy weekend o Centrum Zdrowia i Relaksu Verano w Kołobrzegu.

Wygraj niezapomniane wakacje z Głosem Słupcy!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ