Wspólny piknik profilaktyczny w Kosewie policji i straży pożarnej!

233
wyświetlenia
Policjanci ze Słupcy i Orchowa, strażacy ze Słupcy i Kosewa, samorządowcy z #UrządGminyOstrowite oraz społecznicy z sołectwa Kosewo przygotowali na plaży OWŻ Horn w Kosewie piknik profilaktyczny.
Były pokazy ratownictwa wodnego, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i bezpiecznych zachowań nad wodą oraz liczne gry, zabawy i tematyczne konkursy. Organizatorzy przygotowali nagrody dla uczestników m.in. sprzęty pomagające w ratowaniu osób na wodzie, przedmioty ułatwiające pływanie, czy wspomagające naukę pływania. Specjalne podziękowania dla Santander za rzeczowe wsparcie przedsięwzięcia.
Wydarzenie odbywało się w ramach projektu „Kręci nas bezpieczeństwo nad wodą – pierwsze wakacje po pandemii” realizowanego przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Słupecki.
Działania odbyły się w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”, z którego stowarzyszenie BPS pozyskało środki finansowe na przeprowadzenie akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ