Wieloletni dyrektor SP1 Grażyna Makowska odeszła na zasłużoną emeryturę

755
wyświetlenia

Dzień zakończenia roku szkolnego, to dzień bardzo ważny w szkolnym kalendarzu. Dzień podsumowań, wręczenia nagród i wyróżnień uczniom za sukcesy w nauce, konkursach i zawodach sportowych, a także udział w projektach edukacyjnych.

Dla wielu pracowników również był to dzień wyjątkowy, gdyż postanowili zakończyć pracę zawodową i przejść na zasłużoną emeryturę.
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Słupcy, w sposób szczególny żegnano Panią Grażynę Makowską – wieloletnią Dyrektor tej Szkoły.
Słowa podziękowania skierował burmistrz – Michał Pyrzyk, który przybył na uroczystość wraz z pracownikami Urzędu Miasta w Słupcy i radnymi Rady Miasta Słupcy.
Dyrektor Grażyna Makowska za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Słupcy.
Również w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupcy pożegnano Barbarę Frontczak – wieloletniego nauczyciela, pedagoga i Wicedyrektora tej Szkoły.
Barbara Frontczak została uhonorowana nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy.
Na emeryturę postanowiła również przejść Emilia Kuźniewska – specjalista ds. kadr oraz Krystyna Kusiołek – szefowa kuchni. Obie Panie również zostały uhonorowane Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ