„Wesołe Wakacje z Latem 2023” – Letni wypoczynek dzieci i młodzieży z miasta Słupcy i Powiatu Słupeckiego

414
wyświetlenia

W dniach od 16 do 18 sierpnia 2023 roku dzieci z terenu miasta Słupcy i Powiatu Słupeckiego uczestniczyły w trzydniowym wyjeździe wakacyjnym do Torunia i Bydgoszczy.

Wyjazd był możliwy dzięki realizacji projektu pt. Wesołe Wakacje z Latem 2023, który był współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Słupca oraz sponsorów: KONSPOL HOLDING Słupca, Individual Manufactory Słupca. Parterami projektu byli: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy i Klub Dziecięco – Młodzieżowy ze Słupcy.
Organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „ANMAR
Podczas trzydniowego wyjazdu dzieci miały zapewnione wyżywienie, nocleg oraz liczne atrakcje turystyczne, w tym: pobyt w Muzeum T. Halika i piwnicy Hanzy; zwiedzanie Fortu IV wraz z pokazem wypieku piernika; rejs tramwajem wodnym trasą Staromiejska po Bydgoszczy; pobyt w Muzeum Mydła i Historii Brudu i w Domu Toruńskich Legend. Ostatniego dnia dzieci przebywały w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz na pokazie w Planetarium.

Serdeczne podziękowanie kierujemy do kadry wychowawczej oraz Biura Usług Turystycznych Orchowscy za przygotowanie atrakcyjnej wycieczki edukacyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ