Uczniowie ZSOiZ w Zagórowie wezmą udział w Training Camps Euroweek

286
wyświetlenia

Dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia „Projekt POZNAŃ” w kwocie 18 000,00 oraz współpracy ze Stowarzyszeniem Rozmyte Granice, już w październiku 23 uczniów wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie weźmie udział w Training camps Euroweek- 5 dniowym ,obozie językowym dla młodzieży.

Każdego dnia uczniowie będą uczestniczyć w warsztatach podzielonych na bloki tematyczne. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość spotkań z młodzieżą z całej Polski oraz nawiązywać nowe kontakty i znajomości w trakcie „Multicultural Party” przewidzianej w programie.
Uczestnicy projektu nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wyjazdem.
Euroweek jest programem edukacyjnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Ponadto program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność.
Zajęcia odbędą się w pięknie położonych górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej:
Długopolu Zdrój w Ośrodku Wczasowym ,Międzygórze,Lądku Zdroju ,Długopolu Dolnym,Różance ,Dusznikach Zdroju.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów z całego świata, m. in.:
Argentyny, Azerbejdżanu, Dominikany, Egiptu, Etiopii, Filipin, Ghany, Gwatemali, Indii, Barbados, Indonezji, Kambodży, Kolumbii, Malezji, Meksyku, Mozambiku, Palestyny, Peru, RPA, Tajlandii, Tanzanii, Tunezji, Turcji, Urugwaju, Uzbekistanu, Wietnamu, USA, Panamy, Kanady, Francji, Irlandii.

red. Ewelina Szygenda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ