Turniej Wiedzy Pożarniczej – Eliminacje Powiatowe w Słupcy!

419
wyświetlenia

27 kwietnia 2022 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” dla dzieci i młodzieży.

Organizatorem eliminacji powiatowych była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupcy.
Uczestnicy turnieju podzieleni byli na trzy grupy wiekowe: uczniowie szkół podstawowych klas I – IV, uczniowie szkół podstawowych klas V – VIII oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.
W turnieju wzięło udział łącznie 10 uczestników.Turniej wiedzy oceniali funkcjonariusze komendy powiatowej PSP w Słupcy pod przewodnictwem Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy kpt. Roberta Brzymyszkiewicza.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I grupa wiekowa uczniowie klas I – IV: Wojciech Pawela z Zespołu Szklono Przedszkolnego w Lądku gm. Lądek
II grupa wiekowa uczniowie klas V – VIII : Dominik Wesołek z Zespołu Szklono Przedszkolnego w Cieninie Kościelnym gm. Słupca
III grupa wiekowa uczniowie szkół ponadpodstawowych: Kacper Andrzejewski z Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupcy oraz dyplomy wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy mł. bryg. Zbigniew Rzemyszkiewicz .

Dziękujemy wszystkim opiekunom, którzy pomogli w przygotowaniach swoich podopiecznych do wzięcia udziału w turnieju, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie turnieju na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się 28 maja.

Opracowanie, Zdjęcia: mł. bryg. Mariusz Pawela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ