Trwa Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 na słupeckim rynku!

3273
wyświetlenia
Na zdjęciu WFM po zaśpiewaniu Kolędy.

W niedzielę 8 grudnia 2019 o 14,00 rozpoczął się na słupeckim rynku kolejny już Jarmark Świąteczny. Organizatorami był Urząd Miasta Słupca. Impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

W imprezie wzięło udział ponad 40 wystawców, którzy zapełnili rynek kolorowymi straganami. Poza tym swoje talenty publicznie zaprezentowały przedszkolaki z przedszkoli „Jedynka” i „Jarzębinka”, uczniowie z Centrum Kultury „Muzyk”, Szkoła Muzyczna Yamaha. Imprezę miejską jak tradycyjnie wsparł klub Wielkopolskich Fanów Motocykli, którzy zaśpiewali również dla zebranych na rynku osób kolędę. Warsztaty Terapii Zajęciowej przygotowały gorącą czekoladę, którą częstowali przechodniów. Stowarzyszenie Caritas zorganizował konkurs na kukłę z niepotrzebnych rzeczy.
Wszystkie słodycze rozdawane dzieciom a także ciuchcia jeżdżąca dookoła rynku zostały opłacone z prywatnej składki radnych i włodarzy miasta.
Nie spodziewałam sie takiej frekwencji. Jestem jednak optymistką. Wierzę, że jeżeli się czegoś bardzo chce, top się to osiągnie – komentuje tłumy zgromadzone na rynku Arleta Kolska – Hypka.

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ