To nie był ich dzień

1336
wyświetlenia

II kolejka Amatorskiej Ligi Bowlingowej miała przynieść kolejne emocje, jednak nie było one tak wielkie jak się spodziewaliśmy.

W najciekawszym spotkaniu miały się zmierzyć ze sobą drużyny, które w ostatniej edycji zajęły pierwsze i drugie miejsce, czyli Wymiatacza i Cool Squad.pl. Zapowiadało się naprawdę ciekawie, jednak mecz praktycznie został rozstrzygnięty w pierwszej rundzie.

Niestety początek rozgrywek był dość spokojny, a to ze względu na walkower jaki dali zespołowi LPS Piotrowice Szpadyzory z Głosu Słupcy. Przepisy mówią jednak o tym, że drużyna , która zjawiła się na meczu rzuca sama, gdyż jest to istotne jeśli chodzi o małe punkty w tabeli. Tak też się stało i LPS wykręcił 834 punkty. Miejmy nadzieję, że w przyszłym tygodniu Szpadyzory nie zawiodą. Również o 19 zagrali M & M i Orion Team. Pierwszy zespół osłabiony brakiem jednej z zawodniczek Marty, niestety uległ gospodarzom 565:763.W następnym spotkaniu Niepodlegli podejmowali ekipę Wodników. Tym razem lepsi okazali się Ci drudzy i pokonali rywali 867:720. Drużyna Radia Planeta wygrała swój drugi mecz ze Strikersami 687:656, jednak pojedynek był bardzo wyrównany, a walka toczyła się do samego końca. W ostatnich spotkaniach Zastrużaki pewnie pokonali Gabisi 840:674. Najwięcej emocji miał wzbudzić zapowiadany przez nas mecz Wymiataczy i Cool Squadu, miał bo po pierwszej rundzie mistrzowie uzyskali przewagę, której nie oddali już do samego końca. Cool Squad.pl wyjątkowo nie miał dobrego dnia i przegrał 870:774. Panowie byli bardzo zdziwieni tym, że ich gra się nie układa. Meczy pozostało jednak bardzo wiele, dlatego na tym etapie rozgrywek niczego nie można przewidzieć.

Ostatnio mogliście na łamach Głosu przeczytać wywiad z aktualnymi mistrzami, Wymiataczami. Tym razem zapraszamy do lektury rozmowy z drużyną, która w ubiegłym roku uplasowała się na drugiej pozycji w tabeli czyli Cool Squad.pl. Ekipę tworzą Tomasz Białkowski i Artur Czarkowski.

Więcej w najnowszym numerze Głosu Słupcy

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ