To było dla mnie jak spełnienie marzeń!

3107
wyświetlenia

Trzeba mieć wiele szczęścia, aby wystąpić w teledysku znanego polskiego muzyka. Szczęście dopisało nastoletniej witkowiance, która poprzez casting wystąpiła tuż obok Sebastiana Rutkowskiego.

Klaudia Jakubowska (16 l.) amatorka żużla oraz piłki nożnejPrzeszło miesiąc temu, a dokładnie z dwunastego na trzynastego marca, w jednej z poznańskich galerii swój drugi teledysk kręcił Sebastian Rutkowski – wschodząca gwiazda muzyki popularnej. Jak się okazuje, jako statysta w teledysku Sebastiana mogła wystąpić każda nastoletnia dziewczyna, która spełniła kilka wymagań ustalonych przez organizatorów. Wymagane było aby każda nastolatka miała skończone 13 lat i była dyspozycyjna w dniach, kiedy teledysk był kręcony. Jedną z dziewczyn, która wystąpiła obok Sebastiana była witkowianka Klaudia Jakubowska (16 l.), uczennica witkowskiego gimnazjum fanka żużla i piłki nożnej, która zgodziła się opowiedzieć dla naszych czytelników, o wrażeniach jakie wyniosła z planu zdjęciowego.

Jak to się zaczęło?

– Ogólnie to było zwyczajne popołudnie. Wróciłam do domu ze szkoły, weszłam na portal społecznościowy Facebook i na profilu Sebastiana Rutkowskiego przeczytałam, że organizuje casting do swojego nowego, drugiego teledysku. Postanowiłam wziąć w nim udział. Wysłałam zgłoszenie o które prosili, czyli swoje zdjęcie oraz dane. Zgłosiło się aż 260 dziewczyn, z których wybierali zaledwie 50. Ja znalazłam się w ścisłej pięćdziesiątce. Musiałam potwierdzić swoje przybycie, kiedy dostałam e-mailem, że się nadaję, co uczyniłam.

Taki casting to ciężka praca czy raczej zabawa?

– Powiem szczerze, że nie było lekko. Casting odbył się praktycznie w nocy z 12 na 13 marca w galerii Malta w Poznaniu. Kręciliśmy cały klip od godziny 21:00 do prawie 6:00 rano, czyli około 9 godzin. Kiedy nagrywaliśmy ostatnią scenę wszyscy już byli tak zmęczeni, że prawie padali na twarz. Mimo to wszyscy daliśmy radę. Dodatkowo mogę wspomnieć o tym, że podczas kręcenia klipu na planie poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakt. Oprócz ciężkiej pracy było dużo zabawy i śmiechu.

A co powiesz o samym Sebastianie Rutkowskim? Poznałaś go?Klaudia (ostatnia po prawej) zatańczyła w klipie do piosenki „Powiedz mi” obok Sebastiana Rutkowskiego

– Tak! Jest bardzo miłym nastolatkiem, podczas całego kręcenia klipu był sobą, nie udawał że jest nie wiadomo jakim artystom. Zachowywał się jak normalny zwykły człowiek. Nie okazywał pośpiechu, z każdą z dziewczyn która była obecna na planie poprzez casting zrobił sobie zdjęcie, porozmawiał, pożartował.

To czyli jesteś fanką Sebastiana?

– Tak zdecydowanie. Sebastian zyskał w programie „Must Be The Music” – już wtedy zaciekawił mnie już jego głos. Później nagrał swój pierwszy singiel „used”, który pokochałam od razu po pierwszym jego usłyszeniu. Wiesz, to jest na pewno dla mnie jako nastolatki niesamowite przeżycie, zobaczenie tego wszystkiego z drugiej strony. Mimo to jeśli był by to ktoś inny niż Sebastian, również zgodziłabym się bez chwili zastanowienia aby wystąpić w jego teledysku.

Jak byś miała podsumować cały casting, to co się tobie tam podobało najbardziej?

– Co ja Tobie mogę powiedzieć? NO WSZYSTKO! Niesamowici ludzie oraz po prostu świetna zabawa! Pragnę na koniec pozdrowić całą moją klasę IIIe z Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ