Teraz czas na Koło

1435
wyświetlenia

Piłkarski Puchar Polski: Polonia Golina ? SKP Słupca 2:3 (1:2)

SKP jest już w IV rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu konińskiego związku. W minioną środę (14 września) podopieczni Roberta Sarnowskiego pokonali na wyjeździe 3:2 Polonię Golina.

Mecz nie należał do porywających. Nie mniej jednak liczy się zwycięstwo i awans do dalszej fazy rozgrywek. Jest to z pewnością także dobry prognostyk przed kolejnymi ligowymi spotkaniami po ostatniej fatalnej passie słupczan.

Wracając do środowego pucharowego starcia, początek meczu należał do SKP, jednak to gospodarze jako pierwsi zdobyli gola. W 18 minucie potyczki, Polonia pokonuje debiutującego w bramce SKP Bartosza Przybyłę, który wielu znany jest jako popularny ,,Baton?. Całe szczęście wyrównanie przyszło kilkanaście minut później. Stało się to w 34 minucie za sprawą Tomasza Kubiaka. Kilka minut później trafienie Mariusza Szymańskiego sprawia, że SKP schodzi do szatni z prowadzeniem 2:1.

Po przerwie padają jeszcze dwa gole, po jednym dla każdej ze stron. Dla słupczan strzela z rzutu wolnego Janusz Matuszewski.

Więcej w najnowszym numerze Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ