Szatan zaatakował księdza i pogiął mu pudełko

2245
wyświetlenia

Nie da się ukryć, że duchowieństwo w Polsce nadal cieszy się sporym uznaniem w oczach społeczeństwa i dalej samo w sobie jest strukturą opiniotwórczą, a dla wielu z nas nawet i światopoglądową. Co jednak jeśli przy ambonie stanie ksiądz, przed którym nawet ostrzega kuria i Rada Biskupów Diecezjalnych Episkopatu Polski ? Mowa tutaj o księdzu Piotrze Natanku ? kapłanie, który w czasie homilii wygłasza swoje apokaliptyczne wizje, ostrzega przed antychrystem i uparcie twierdzi, że czarny ubiór symbolizuje szatana (dobrze, że księża ubierają się na biało?!).

Pierwszy krok to zdemaskowanie diabła, czyli wiedz ?kiedy coś się dzieje?

Czy czytałeś książki o ?New Age? (alternatywny ruch kulturowy mówiący o mającej niedługo nastać nowej rzeczywistości, na przełomie ery Ryb i Wodnika, co ma mieć miejsce w roku 2012 ? przyp. red.), biblię satanistyczną, Koran, księgi innych religii? Czy słuchasz głośnej muzyki rockowej, techno, muzyki szatanistycznej (nie satanistycznej), metalu? Czy grałeś w jakieś demoniczne gry komputerowe ? Diabolo, Dangones Drunk, RPG, Pokemony, kieszonkowe potwory? Czy czytałeś literaturę obcych kultur, religii, książki wtajemniczające w magię ? na przykład Harry Potter? To znak, że ?coś się dzieje? i pod skórą gotuje Ci się diabeł! To krótki, choć trudny w odbiorze ze względu na językowe zawiłości przepis księdza Piotra Natanka na zdemaskowanie rogatego przeciwnika kościoła. Idąc dalej tym tropem ? szanowni rodzice ? jeśli kiedykolwiek podarowaliście swoim pociechom którąś z części Harrego Pottera, lub zabraliście dziecko do kina, by w rodzinnym gronie obejrzeć przygody małego czarodzieja to oddaliście swojego syna lub córkę po wodzę antychrysta. A nie wiadomo, jaka kara spotka rodziców za składanie szatanowi dzieci w ofierze, za pośrednictwem największego przedstawiciela okultystycznego świata ? Harrego Pottera. Dodatkowo jeśli Twoje dziecko wiesza sobie metal gdzieś na oku, na tyłku, to wiedz, że diabeł się nim interesuje. Jeśli na głowie twojego syna jawi się żel, irokezy, wiedz że tam się coś bardzo mocno burzy. Jeśli twoja dorastająca córka używa jaskrawych kolorów do paznokci ? czarny jak piekło, czerwony jak ogień, to wiedz, że coś się dzieje ? to już kultowe hasła najpopularniejszego wśród Internautów księdza XXI wieku.

Pogięte pudełko i ataki ojca grzechu

-Zaprzyjaźniony jestem z ojcem Sylwestrem, który prowadzi podobne nabożeństwa i on się pyta: Z czego Cię uwolnić? Przychodzi młodzieniec 14letni i mówi: Jestem wolny. Pijesz? Nie. Polisz? Nie. Narkomania? Nie. A Harry Potter? Tak! Przeczytałem go całego! Jak diabeł nim rzucił na kościele i obracał jak wskazówkami zegara ? opowiada ksiądz Natanek. ? Dziewczyna 17letnia podaje, że zaraził ją bioenergoterapeuta, bo to powiedział szatan egzorcyście. Co robił z matką, co robił z ojcem? – trzymali dziewczynę, związaną taśmami ? ojciec siedział na biodrach, matka na nogach a on rzucał nimi jak jabłkami. Jak zobaczył ten krzyżyk to mnie pogryźć chciał! Jak żem wcisnął pod bok dziewczyny ten krzyżyk, ten rzucił rodzicami i tak wył, że się plebania trzęsła a psy proboszcza goniły tam i powrotem ? on się nas później pytał, co się tam działo. Później był tak zły szatan, że jak szedłem na kazanie to mnie myrnął o ścianę. I miałem to (krzyżyk) w mocniejszym pudełku, bo się bałem żeby się nie złamało i mówię mu: Spróbuj jak mi tylko ten krzyżyk złamałeś! Pudełko całe połamał, tu wybił dno, ale krzyżyka mu nie było dane tknąć. ? dodaje kapłan.

Więcej w najnowszym numerze Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ