Strażacy dla dzieci

1246
wyświetlenia

Po raz kolejny Państwowa Straż Pożarna w Słupcy gościła w swoim obiekcie dzieci w ramach spotkania choinkowego, które miało miejsce w miniony piątek. Nie brakowało wspaniałych zabaw dla najmłodszych, słodkości na stołach i wizyty świętego Mikołaja.

Wszystkich zebranych serdecznie powitał komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy Sławomir Kaczorkiewicz wraz ze starostą słupeckim Mariuszem Roga. Do licznych zabaw dzieci i rodziców zapraszały urocze Śnieżynki z przedszkola „Miś”. Maluchy ochoczo szukały kopert, ukrytych w sali, pląsały według wskazówek w czasie tańca krasnoludka, czy brały udział w bitwie na papierowe śnieżki.

Dla uczestników przygotowano jeszcze wiele atrakcji – całość jednak nie mogłaby się odbyć bez wsparcia sponsorów, którymi byli: starosta Mariusz Roga, burmistrz Michał Pyrzyk, dyrektor biura poselskiego Eugeniusza Grzeszczaka Szymon Grzywiński, Bank Spółdzielczy w Słupcy reprezentowany przez wiceprezes Elżbietę Wolnicką, radny powiatowy Jerzy Orchowski, komendant powiatowy PSP w Słupcy Sławomir Kaczorkiewicz, Niezależne Samorządne Związki Zawodowe pracowników pożarnictwa reprezentowane przez przewodniczącego Michała Rucińskiego, czy sklep Intermarche.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ