Słupeccy ludowcy najlepsi w Wielkopolsce

1161
wyświetlenia

Wicemarszałek Sejmu RP, Poseł Ziemi Słupeckiej Eugeniusz Grzeszczak będzie przez kolejne cztery lata szefem Polskiego Stronnictwa Ludowego w powiecie słupeckim. W sobotę 16 czerwca na IV Powiatowym Zjeździe Sprawozdawczo – Wyborczym został w głosowaniu tajnym jednogłośnie wybrany Prezesem Zarządu Powiatowego PSL w Słupcy.

Ludowcy szczegółowo podsumowali cztery lata swojej działalności w powiecie słupeckim. Mówili przede wszystkim o wynikach wyborów parlamentarnych i samorządowych, a także o sytuacji wewnętrznej stronnictwa. – Mieszkańcy powiatu słupeckiego nam ufają, ponieważ wielokrotnie udowadnialiśmy, że potrafimy zadbać o istotne dla nich sprawy. Mamy swoją silną reprezentację w samorządzie powiatowym i w samorządach wszystkich gmin ziemi słupeckiej. Nasi kandydaci na radnych, wójtów, burmistrzów osiągają duże poparcie społeczności lokalnych. W minionych wyborach parlamentarnych byliśmy jednym z ośmiu powiatów w Polsce, gdzie zwyciężyło Polskie Stronnictwo Ludowe.Na tą bardzo dobrą ocenę składa się codzienna praca, za którą wszystkim ludowcom i naszym sympatykom serdecznie dziękuję. – mówił w swoim sprawozdaniu Prezes Eugeniusz Grzeszczak.

Członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego wybrali dwudziestoczteroosobowy Zarząd Powiatowy, Powiatową Komisję Rewizyjną, a także dwudziestu delegatów, którzy będą reprezentować powiat na lipcowym zjeździe wojewódzkim w Poznaniu. Delegatem powiatu na Kongres PSL został Poseł Eugeniusz Grzeszczak.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ