Słupca – Zawody wędkarskie na zakończenie sezonu 2023 Koła nr 14 Mostostal

594
wyświetlenia

W niedzielę 01.10.2023r. wędkarze z Koła nr 14 Mostostal spotkali się na kolejnej w tym sezonie imprezie. Zakończenie sezonu 2023, bo pod taką nazwą rozegrano zawody, odbyło się w Pyzdrach na Zbiornikach Szybskich, należących do Okręgu PZW w Koninie.

W imprezie wzięło udział 30 zawodników. Sędziował Ryszard Jóźwiak. Zbiórka wyznaczona była na godzinę 7. Po sprawach organizacyjnych i losowaniu stanowisk – początek łowienia był o godzinie 8. Łowienie trwało 4 godziny. Ryby brały umiarkowanie, nie było okazów, tylko sama drobnica. Ostatecznie sklasyfikowano 26 uczestników. Klasyfikacja zawodów
1. Sławomir Wojtkowiak – złowił 43 ryby, ważące 5625g.
2. Artur Wojtkowiak, łowiąc 63 ryby o masie łącznej 5225g.
3. Robert Wieczorek – 22ryby, 3835g.
Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli – Włodzimierz Wolniakowski, Krzysztof Bachorski, Jakub Grześkowiak, Piotr Zalas, Krzysztof Płatek, Grzegorz Wieczorek i Olgierd Nowicki.
Największą rybą zawodów był karaś srebrzysty o masie 475g – złowił go Robert Wieczorek, za co otrzymał wędkarski upominek.
Cała impreza przebiegła w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Po ogłoszeniu wyników przez komisje sędziowską i wręczeniu nagród najlepszym uczestnikom zawody zakończono przy wspólnym grillu.

Inf Olgierd Nowicki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ