Słupca – XIII Spartakiada Przedszkolaków

340
wyświetlenia

W dniu 03.11.2023 odbyła się XIII Spartakiada Przedszkolaków zorganizowana przez Przedszkole nr 2 „Miś” oraz MOSIR w Słupcy.

Dzięki uprzejmości dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy – Agnieszki Orchowskiej dzieci z naszego Przedszkola mogły sprawdzić się w konkurencjach sportowych. Spartakiadę prowadziły i jednocześnie sprawdzały hart walki małych sportowców: Anna Kubicka i Karolina Wilczewska, nauczycielki wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy. Pomoc drużynom zapewniali uczniowie słupeckiej trójki, którzy nie tylko opiekowali się małymi sportowcami, ale również byli instruktorami przedstawiającymi poszczególne konkurencje.
Mali sportowcy zmagali się w ośmiu konkurencjach, ale sił i zapału wystarczyłoby na pewno na więcej. W zawodach brali także udział rodzice, panie, a nawet babcie, starając się, aby zdobyć dodatkowe punkty dla drużyn. Wyłoniono zwycięzców sportowych potyczek, którzy oprócz medali otrzymali dyplom potwierdzający uczestnictwo w zawodach.
Oto wyniki XIII Spartakiady Przedszkolaków:
I miejsce zajęła drużyna Pszczółek
II miejsce zajęła drużyna Stokrotek
III miejsce zajęła drużyna Biedronek
IV miejsce zajęła drużyna Wiewiórek
Wszystkim małym sportowcom dziękujemy za zdrową sportową rywalizację, serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Inf. Paulina Zawadzka (Przedszkole Miś)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ