Słupca – Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne ferie zimowe 2023”

403
wyświetlenia

15 stycznia, w siedzibie słupeckiej komendy Policji, odbyło się specjalne spotkanie, podczas którego wręczono nagrody laureatom konkursu „Bezpieczne ferie zimowe 2023”.

Dzieci i ich rodziców powitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy mł. insp. Jan Rabiej, który wraz z organizatorami wydarzenia nagrodził małych artystów. Wyjątkowym gościem spotkania był sierż. Pyrek – maskotka wielkopolskiej Policji.

W grudniu 2022 roku Komenda Powiatowa Policji w Słupcy ogłosiła konkurs plastyczny pn. „Bezpieczne ferie zimowe 2023”, którego celem było propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych oraz kształtowanie wrażliwości społecznej i właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia. Tematyka prac konkursowych miała nawiązywać do sposobów spędzania przez dzieci ferii zimowmych oraz propagowanie aktywnego wypoczynku.

Do Komendy Powiatowej Policji w Słupcy wpłynęło 150 prac plastycznych, spośród których komisja konkursowa wyróżniła 12, w dwóch kategoriach wiekowych.

Dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez: Kierownictwo Wydziału Prewencji KPP w Słupcy, Przewodniczącego ZT NSZZP w Słupcy asp.sztab. Pawła Ławniczaka oraz Fundację Santander Bank Polska reprezentowaną na wydarzeniu przez Bożenę Sanok-Dąbrowską i Darie Nowak.

LAUREACI

I kategoria – dzieci przedszkolne
Agata Sikorska
Aleksandra Kaźmierska
Wiktoria Kubiak

II kategoria – dzieci z klas I-III
Adrianna Adamska
Julia Badowska
Kacper Kanafa

WYRÓŻNIENI
I kategoria – dzieci przedszkolne
Bianka Myszkowska
Jakub Śmiechowski
Jakub Nürnberg

II kategoria – dzieci z klas I-III
Nadia Budkiewicz
Zuzanna Hałas
Agata Kaźmierska

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ