Słupca – Biblioteka Miejska zaprasza na spotkanie z Łukaszem Modelskim!

160
wyświetlenia

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy zaprasza na spotkanie „Wokół jedzenia, tradycji i czasów” z Łukaszem Modelskim, które odbędzie się 4 listopada 2022 o 17:00.

Łukasz Modelski to historyk sztuki, mediewista i gurmandzista. Reporter, który napisał m.in. DZIEWCZYNY WOJENNE. PRAWDZIWE HISTORIE– bestseller, który stał się kanwą serialu telewizyjnego.

Autor książek kulinarnych – Piątego smaku i Kuchni na plebanii i przeznaczonej dla dzieci Dzieje się je. Mała historia kuchni. redaktor i dziennikarz. Od lat w radiowej Dwójce prowadzi Drogę przez mąkę – audycję o związkach literatury i kuchni (wybór rozmów właśnie ukazał się w wydawnictwie Znak), pisuje felietony do magazynu Czas wina, współprowadzi poświęcony średniowieczu dwójkowy Kryzys wieku średniego i gotuje dania historyczne na antenie TVP Historia. Zdarza mu się sędziować w konkursach kulinarnych i winnych oraz prowadzić poświęcone jedzeniu i winu spotkania (inf. Biuro Artystyczne Citart)

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy realizuje przedsięwzięcie grantowe „KULTURAlna Biblioteka”, finansowane w ramach projektu „Kultura bez barier”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ