Siatka, siatka, siatka!

1185
wyświetlenia

XXXVI Regionalny Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupca jest już faktem. Na boisku słupeckiego MOSiRu nie zabrakło prawdziwych, sportowych emocji i zaciętej rywalizacji.

W minioną niedzielę odbył się tradycyjnie już Regionalny Turniej Piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Słupca. Jak podsumowuje go dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Kończak?

Rozegrano trzydziesty szósty Regionalny Turniej Siatkowy Mężczyzn o puchar Burmistrza Miasta Słupcy z udziałem dwunastu drużyn. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zdobył zespół Szetlewek, który otrzymał puchar Burmistrza Miasta Słupca, drugie miejsce Zespół Szkół Technicznych Konin, który otrzymał puchar MOSiR Słupca. W kategorii mężczyzn niezaawansowanych wzięły udział cztery zespoły – zwyciężyła drużyna COOLSQUAD ze Słupcy i otrzymał puchar burmistrza, drugie miejsce należało do ZSTiH Konin, nagrodą był puchar MOSiR Słupca, na miejscu trzecim uplasował się MKS MOS Słupca, który opuścił boisko z pucharem Spółdzielni Mieszkaniowej w Słupcy. W ostatniej kategorii brało udział sześć zespołów.

Więcej w najnowszym numerze Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ