Sarnowski trenerem w Zagórowie!

1407
wyświetlenia

Robert Sarnowski, były trener SKP Słupca został nowym szkoleniowcem ZKS Zagórów. Jak się okazuje to kolejna ważna trenerska zmiana w klubach naszego regionu na przestrzeni kilku ostatnich dni.

Jak mówi nam prezes ZKS Janusz Wawrzyniak- Przerwa będzie trwała do 15 stycznia kiedy to piłkarze pierwszego zespołu rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Obecnie zespół spotyka się raz w tygodniu na zajęciach w hali w ramach rekreacji. Głównym celem nowego trenera jest kontynuowanie pracy jaką wykonał jego poprzednik i utrzymanie drużyny w okręgówce. Mam nadzieję, że jesteśmy wstanie zająć 5 miejsce w tabeli co będzie sukcesem.

Wielkich ruchów transferowych nie będzie. Możliwa jest zmiana barw jednego może dwóch piłkarzy, żadne decyzje jednak jeszcze nie zapadły. Planem zarządu jest utrzymanie drużyny, która została zbudowana i zadbanie o stworzenie jak najlepszych warunków co będzie podziękowaniem dla nich za poświęcony czas, dzięki czemu można było godnie reprezentować gminę Zagórów.

Obecnie trwa ustalanie sparingów. Na chwilę obecną ZKS zagra na pewno z LKS Ślesin, oraz z Polaninem Strzałkowo. Być może też z SKP Słupca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ