Retro Art Cafe juz otwarte!

2655
wyświetlenia

Nęcili, kręcili, zamawiali, przesuwali, malowali, odświeżali i jest. Nowa kawiarnia w Słupcy jest otwarta. Retro Art Cafe – tak się nazywa.

 Kawiarnia mieści się na piętrze kamienicy na ulicy Warszawskiej, prawie naprzeciwko Muzeum Regionalnego. Jest przytulnie, malowniczo i z duszą. W menu same smakołyki i pyszne napoje. Ilość rodzajów herbat może zawstydzić każdą herbaciarnię w dużym mieście. Także, jeżeli ktoś z państwa jest wielbicielem bursztynowego napoju w Retro Art Cafe znajdzie swoje miejsce na ziemi. Jest i klika gatunków kaw. Jest i jedzonko – naleśniki, pierogi, zakąski, desery, placek własnej roboty. Mniam. Na otwarciu Retro Art Cafe pojawiło się tyle osób oczekujących w napięciu na otwarcie lokalu, że…poszło napięcie. Ale nic to, gościom światło świec nie przeszkadzało wcale i do ostatniego okruszka zjedli wspaniały tort i opróżnili kawowe czajniczki do sucha. Jak można było posłyszeć u stolikowych sąsiadów, kawiarnia może cieszyć się wielkim powodzeniem. Retro Art Cafe otwarta jest codziennie od 11 do 22.

Razem z otwarciem kawiarni swoją premierę w naszym mieście miała wystawa Zuzanny Kulawiak – Nobody – Somebody, która wciąż można oglądać w galerii Biskwit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ