Raport z piłkarskich sparingów

1126
wyświetlenia

Luboński KS-SKP Słupca 2:1 (1:1)

2:1 ulegli seniorzy Słupeckiego Klubu Piłkarskiego Lubońskiemu KS-owi w kolejnym sparingu rozegranym w środę 13 lutego na boisku w Jarocinie. Mimo, że nasza drużyna w pierwszej połowie zdecydowanie przeważała i  była lepszym zespołem to swojej dominacji nie potrafiła potwierdzić równie dobrą skutecznością. Najpierw rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Woźniak, a kilka minut później do pustej bramki z najbliższej odległości nie trafił Dariusz Gromanowski. Dopiero Marcin Duchała zdobywając swojego pierwszego gola w barwach SKP dał naszemu zespołowi prowadzenie. Niestety gracze Lubońskiego jeszcze przed przerwą wyrównali, a tuż przed końcem meczu zadali ostateczny cios wygrywając całe spotkanie 2:1.

-Stwarzaliśmy sobie co jakiś czas sytuacje. Uważam, że byliśmy lepszym zespołem i jestem zadowolony z pierwszej połowy. Niestety po raz kolejny prowadzimy i nie potrafimy utrzymać wyniku. Ja robię zmiany i kiedy biorę osiemnastu zawodników to wszyscy grają. Nie trzymam się kurczowo teoretycznie lepszego składu. Wszystkim daję grać minimum 35 minut. Ci rezerwowi, którzy weszli w drugiej połowie może nie wszyscy, ale niektórzy zawodzili. Drużyna trzecioligowa na pewno w szerokiej  kadrze ma równorzędnych zawodników i przy naszych zmianach powiem tak brzydko, że się osłabialiśmy. Jeżeli miałbym grać na wynik to trzymałbym się kurczowo pierwszej jedenastki, której zaufałem i może bym dowiózł ten wynik, a może nawet wygrałbym ten mecz,  ale nie o to w sparingach chodzi- komentował spotkanie trener Waldemar Przysiuda.

Relacje ze sparingów rozgrywanych w ubiegłym tygodniu przez piłkarskie drużyny z naszego powiatu znajdziecie na stronach sportowych Głosu Słupcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ