Problemy kadrowe na dziecięcym nadal nierozwiązane

412
wyświetlenia

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu radny Mariusz Król wrócił do tematu oddziału dziecięcego przy SPZOZ Słupca. Radny zapytał o wynik ogłoszonego niedawno konkursu na kierującego i zarządzającego oddziałem. ( o oddziale dziecięcym i kłopotach kadrowych szpitala pisaliśmy TUTAJ! )

Radny zapytał czy mamy już nowego kierownika oddziału dziecięcego za chcącą zrezygnować z tej funkcji dr. Grażyną Lemiszewską.
Jeśli chodzi o stanowisko kierującego oddziałem pediatrycznym i neonatologicznym nie wpłynęła żadna oferta. Będziemy musieli ponownie ogłosić konkurs – poinformował dyr Maciej Sobkowski.

Mnie się wydaje, że oferta na kierownika oddziału dziecięcego przy powtórzonym konkursie również żadna oferta nie wpłynie. Dyskutowaliśmy na poprzedniej sesji o obecnym kierowniku oddziału, która krótkich urlopach. Czy mamy jakiś plan awaryjny jeżeli żadna oferta nie wpłynie? – pytał radny Przemysław Niezbecki.

…Trwają rozmowy z różnymi lekarzami i to nie jest tak, że nie ma w ogóle zainteresowanych osób – uzupełnił dyr. Sobkowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ