Półkolonie letnie w SP Trąbczyn

299
wyświetlenia

Wizyta w zagórowskim kinie, bibliotece i siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej zakończyły półkolonie letnie, które zostały zorganizowane dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Trąbczynie.

Przez cały tydzień od 27. 06 do 01. 07. koloniści podejmowali różne formy aktywności: wycieczka po Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym, pobyt w kaliskim Aquaparku, kręgle i sala zabaw FRAJDA w Koninie, zajęcia muzealne w Gosławicach, zabawy i gry sportowe oraz ognisko z kiełbaskami na szkolnym boisku w Trąbczynie. Wszystkim dopisywał dobry humor, słoneczna pogoda i świetna zabawa. Frekwencja nie zawiodła. Półkolonie nie mogłyby się jednak odbyć, gdyby nie finansowe wsparcie naszych darczyńców: Rady Rodziców przy SP w Trąbczynie, Pawła Wstawskiego oraz firmy ŚNIEG Tomasz Śnieg.
Organizatorzy dziękują za gościnę i ciekawe zajęcia Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Zagórów oraz druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagórowie.
Kierownik półkolonii: Mirosława Pirucka – Parus, opiekunowie Beata Kwaśniewska, Małgorzata Kin, Katarzyna Kopczyńska, Dorota Karaszewska, Kinga Białecka, Roma Zdunek i Michał Rek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ