Policja – Podsumowanie Akcji Wszystkich Świętych 2023

425
wyświetlenia

Od 31 października do 2 listopada w powiecie słupeckim przez trzy dni akcji zgłoszono 3 niegroźne kolizje, nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego oraz dwie osoby, które posiadały środki narkotyczne. Zatrzymali też dwie osoby, które zdecydowały się na jazdę samochodem mimo, że nie posiadały do tego wymaganych uprawnień.
W środę 1 listopada w Strzałkowie policjanci zatrzymali pijaną kobieta, która kierowała samochodem osobowym. Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadący pojazd. Okazało się ze sprawczyni kolizji miała około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy, teraz o jej losie zdecyduje sąd. Tego samego dnia policjanci z Posterunku Policji w Orchowie podczas kontroli drogowej zatrzymali dwie kolejne osoby. Kierowca oraz pasażer posiadali przy sobie zakazane prawem nowe substancje psychoaktywne w postaci tzw. kryształu. Śledczy sprawdzają czy prowadzący auto znajdował się pod wpływem tych środków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ