Ping Pong niepodległościowy

1214
wyświetlenia

Słupeccy tenisiści stołowi postanowili uczcić Narodowy Dzień Niepodległości sportowa rywalizacją. Turniej z okazji Święta Niepodległości odbył się 5 listopada i rozegrany został na hali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wspólnie z MOSiR-em turniej zorganizował Słupecki Klub Tenisa Stołowego. W turnieju wzięło udział 65 zawodników i 18 zawodniczek, z całej Polski. Słupecki zawody zaszczycili swoim udziałem zawodnicy z pierwszej ligi [Konin, Bydgoszcz]. W kategoriach żacy i młodzicy [chłopcy] i klasy 1- 4 SP, 5-6 SP [dziewczynki]. Poziom był niezwykle wysoki, bowiem czołowe miejsca zajmowali zawodniczki i zawodnicy którzy są klasyfikowani najwyżej w swoich województwach, jak i w rankingach krajowych.

Mężczyźni walczyli w 6 kategoriach wiekowych, dziewczęta w 4 kategoriach. Dodatkowo grano w kategorii Open, w której to główną nagrodę ufundowała Firma Meblowa ?ADMAR? Daniel Adamkiewicz z Lądku. W najmłodszej kategorii ?żaków? rywalizację całkowicie zdominowali zawodnicy z Wólki. Kolejne miejsca na podium zajęli; 1. Eryk Tomczak, 2. Mikołaj Łyskawa, 3. Bartosz Krzymiński (wszyscy Wólka).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ