Piknik rodzinny na zakończenie roku u Małych Odkrywców z Piotrowic

389
wyświetlenia

Zakończenie roku w przedszkolu Mali Odkrywcy w Piotrowicach przypadało w „Dzień Ojca”. Dyrekcja postanowiła połączyć koniec roku z rodzinnym świętowaniem. Zaproszono przedszkolaków z ich rodzinami na piknik rodzinny.

Przed rozpoczęciem zabawy uroczyście pożegnano rok szkolny. Wśród zaproszonych gości byli prezes OSP Piotrowice Marek Walczak, sołtys Marian Bednarowicz, była wicedyrektor przedszkola Urszula Gierszewska, rada rodziców z Justyną Wyszomirską i całym prezydium. Podziękowano za miniony rok szkolny wszystkim pedagogom, rodzicom, Małym Odkrywcom, Radzie Rodziców, osobom które przyczyniły się do organizacji pikniku.
Wręczono dwie statuetki Przyjaciela Małych Odkrywców dwóm rodzinom: Judycie i Piotrowi Białeckim i Natalii i Bartłomiejowi Przywartym. Statuetki są wręczane rodzicom dzieci, które kończą przedszkole.
Każda z grup przedstawiła swoją część artystyczną. Były Klub Malucha ze Słupcy, Żłobek w Piotrowicach, grupy Smerfy, Misie, Minionki, Mega Mocni. Mega Mocni jako najstarsza grupa otrzymali dyplom ukończenia przedszkola. Po występach grup przedszkolnych zatańczyły dzieci pod kierunkiem instruktora ze Szkoły Tańca Prestiż.
Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do stoisk kulinarnych i atrakcji przygotowanych specjalnie na ten dzień. Nie zabrakło mięsa z grilla, wielkopolskiego gziku z pyrą, chleba wiejskiego ze smalcem i ogórkiem małosolnym. Całość imprezy prowadził DJ i animator – DJ Sneyk, który wszystkich rozbawiał. Impreza rozpoczęła się od godziny 16.00 a zakończyła o 20.00. Frekwencja jak można zobaczyć na zdjęciach dopisała.

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ