Personel SP ZOZ Słupca pożegnał odwołanego z dnia na dzień dyrektora!

6162
wyświetlenia
Historyczne zdjęcie słupeckiej "rodziny" szpitalnej.

W poniedziałek 7 czerwca 2021 pracownicy SP ZOZ Słupca zorganizowali oficjalne pożegnanie p.o. dyrektora szpitala Rafałowi Spachaczowi, który został odwołany z funkcji bez uprzedzenia z dnia na dzień 1 czerwca.

Pożegnanie odbyło się w pogodnej atmosferze. Pomimo panującej atmosfery spokoju i serdeczności uczestników spotkania czuło się napięcie, które towarzyszyło rozmowom i wypowiedziom. Nikt do końca nie rozumiał, bądź nie chciał się przyznać , że wie jaka jest przyczyna tak gwałtownego pozbycia się p.o. dyr. Rafała Spachacza przez starostę powiatu.

Rafał Spachacz w pożegnalnym ekspose poinformował, że sprawa jego odwołania zostanie wyjaśniona w sądzie a resztę ma nadzieję , że wyjaśni wojewoda wielkopolski. Pracownicy bijąc brawo pożegnali go w akompaniamencie wycia syren karetek pogotowia i wspólnie wyśpiewanej pieśni Maryjnej, którą zaintonował ks. Hieronim Szczepaniak.

W pożegnaniu dyrektora nie uczestniczył nikt z Zarządu Powiatu Słupeckiego.

5 KOMENTARZE

  1. A na 3 i 5 zdjeciu przewodniczacy rady powiatu a Wy piszecie ze nikogo nie było . to jak nie znacie rady powiatu redaktorzy

    • Proszę przeczytać ze zrozumieniem. My piszemy , że na uroczystości nie było nikogo z Zarządu Powiatu. Piotr Gałan do Zarządu nie należy. A to Zarząd Powiatu zatwierdził uchwałę o odwołaniu natychmiastowym dyrektora Spachacza. Także małe nieporozumienie nie wynika z NASZEGO braku wiedzy. Ale jestem wdzięczny za wnikliwe przeczytanie tekstu, ponieważ większość ludzi pozostaje przy tytułach. Wielki szacunek z Naszej strony dla Pana.

  2. WSTYD mieć takiego STAROSTĘ i WSTYD dla oddziału ginekologii że strach was odleciał przed Panią B. i nie pożegnaliście dyra tak jak na to zasłużyła GODNIE !!! Smutne

    • To bardzo dziwny komentarz, Jest jakaś Pani, której w szpitalu boją się pracownicy? Chętnie dowiedzielibyśmy się czegoś o tym więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ