Pani Eugenia Witczak z Powidza obchodziła 100 urodziny

172
wyświetlenia

Ta wyjątkowa uroczystość nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Eugenia Witczak z Powidza, która w dzisiejszym dniu, tj. 11 maja 2023 r. obchodzi swoje 100 urodziny.

Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Powidz Jakub Gwit wraz z Radnym Gminy Powidz Wojciechem Wysockim i Panią Alicją Adamczewską z Biura Terenowego ZUS w Słupcy. Pan Wójt w imieniu własnym i całej gminnej społeczności złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Jubilatka otrzymała również kwiaty, prezent i kosz ze smakołykami.

Pani Eugenia, obecnie najstarsza mieszkanka Powidza, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się zdrowiem i dobrą formą. Urodziła się 11 maja 1923 roku w Wylatkowie, później przeprowadziła się do Powidza. W młodości zajmowała się handlem, pełniła obowiązki radnej, działała w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży, prowadziła także Koło Gospodyń Wiejskich w Powidzu. Pani Eugenia posiada dwoje dzieci – syna i córkę. W chwili obecnej mieszka razem z córką, która sprawuje nad nią opiekę. W domu Jubilatki można było odczuć ciepłą, przyjazną atmosferę, miłość oraz wzajemny szacunek, co z pewnością pozytywnie wpływa na długowieczność.

Życzymy Pani Eugenii kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych radosnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ