OSP Ciążeń – Dostaną środki na nową bramę

539
wyświetlenia

W warunkach polowych ale z ważnego powodu odbyło się spotkanie zarządu Kółka Rolniczego oraz Komitetu Rozbudowy Garażu z firmą zajmującą się montażem bram reprezentowaną przez Marka Kubackiego.

5 grudnia członkowie Kółka Rolniczego w Ciążeniu podjęli decyzję o wsparciu strażaków OSP Ciążeń w budowie nowego garażu. Podjęto decyzję, że ta organizacja w całości pokryje koszty zakupu i montażu bramy garażowej.

W dniu dzisiejszym w obecności komitetu rozbudowy garażu zarząd Kółka Rolniczego podpisał umowę na realizację tej inwestycji. Zakupiona brama o wymiarach 4,25 na 4,40 m, z napędem elektrycznym, drzwiami serwisowymi oraz pasem przeszkleń będzie kosztowała 21500 zł. Realizacja ma zastąpić do 31 stycznia 2024 roku.
W imieniu własnym, komitetu rozbudowy garażu oraz zarządu OSP pragniemy serdecznie podziękować członkom kółka rolniczego z prezesem Panem Tadeuszem Wojtczakiem na czele. To ogromne wsparcie naszej inwestycji, dzięki niej będziemy mogli przeznaczyć środki, które zbieraliśmy na bramę na dalsze etapy budowy – mowią przewodniczący komitetu rozbudowy, wiceprezes OSP Artur Kosman oraz naczelnik OSP Jakub Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ