O nas

Wirtualny Region – Głos Trzech Powiatów

Jesteśmy dla Was, piszemy o Was

Wirtualny Region jest jedynym miejscem w sieci, które wsłuchuje się w lokalne życie mieszkańców powiatów: słupeckiego, konińskiego i gnieźnieńskiego. Konsekwentnie rozbudowujemy poszczególne sekcje, by móc oferować naszym Czytelnikom klarowny, wygodny, intuicyjny i stale aktualizowany dostęp do informacji z naszego regionu.

Od papieru do Internetu i z powrotem

Portal tworzony jest przez młodych dziennikarzy z rodziny tygodnika „Głos Słupcy”, wydającego się również na terenie gminy i miasta Witkowo pod tytułem „Głos Witkowa” oraz na terenie gmin Kleczew i Kazimierz Biskupi pod tytułem „Głos Kleczewa i Ziemi Kazimierskiej”.

Moc lokalności

Siłą stale powiększającej się grupy sympatyków naszych tytułów jest regionalizm i towarzyszenie naszym Czytelnikom w najważniejszych dla nich wydarzeniach.

Poznaj nasze możliwości

Sam portal został podzielony na poszczególne sekcje regionalne, dając możliwość przeglądania bieżących wydarzeń z życia danej miejscowości. Informacje czytać można również według poszczególnej tematyki, dotyczącej np. zdarzeń kryminalnych, oświaty czy kultury. Wielozadaniowy design naszej strony daje możliwość wszechstronnego odkrywania pulsu regionu słupeckiego, gnieźnieńskiego i konińskiego.

Wierzymy, że warto rozmawiać

Wirtualny Region to również płaszczyzna wymiany poglądów, wyrażania własnych opinii, felietony, wolność wypowiedzi. Wierzymy, że historia tworzona jest każdego dnia, także przez zwykłych ludzi – bądź jej częścią.

Współpraca, która łączy

Masz ciekawy pomysł, przedsięwzięcie wymagające nagłośnienia, propozycję współpracy? Zajrzyj do zakładki „Kontakt” – poznajmy się!

Pozdrawiamy,
załoga Wirtualnego Regionu