Dzień Nauczyciela 2022 – Nietypowe wręczenie nagród dyrektora w Przedszkolu „Jedynka”

1322
wyświetlenia

W Przedszkolu nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Doroty Gellner w Słupcy Dzień Edukacji Narodowej i tradycyjne wręczenie nagród dyrektora dla pracowników z okazji Dnia Nauczyciela odbyło się jednym z słupeckich lokali w dość nietypowy sposób.

Zebrane przy stole panie nie wiedziały, która z nich otrzyma nagrodę dyrektora. Wszystkie w świątecznym nastroju spokojnie czekały aż dyrektor Dorota Madaj zacznie wymieniać nagrodzonych. W pierwszych chwilach wydawało się to bardzo dziwne kiedy wywołana pani okazywała zdumienie i wzruszenie. Potem dowiedzieliśmy się, że panie naprawdę nie wiedziały kto otrzyma nagrodę.
Z reguły jest to wiadome przed uroczystością. To, że taka forma „niespodzianki” jest dobrze przyjmowana przez wszystkich świadczy o dużym zaufaniu do siebie wśród załogi przedszkola. Należy podkreślić, ze wszyscy bawili się świetnie a przyjęte w tym roku osoby, jak to jest w tradycji przygotowały przedstawienie dla reszty.Świetna atmosfera towarzyszyła podobno do końca jak wiemy z sms-ów.
Gratulujemy jak zawsze.

Piotr Stróżyk

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ