Nagroda dla Konspolu

1394
wyświetlenia

Słupecka firma Konspol odebrała w Poznaniu nagrodę za stosowanie w swoim przedsiębiorstwie działań proekologicznych.

We wtorek, 17 lipca, w Wadze Miejskiej w Poznaniu, na Starym Rynku firma Konspol – Bis otrzymała certyfikat konsumencki Green Way. Certyfikaty przyznawane są w ramach programu jakościowego Consumers Quality Certificate, który jest jednym z programów realizowanych przez Fundację Centrum Badań i Monitorowania Jakości.

 Green Way to program i znak towarowy, którego celem jest promowanie etyki ekologicznej przedsiębiorstw w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju społecznego i gospodarczego. Firmy wyróżnione tym znakiem przystępują jednocześnie do elitarnego grona podmiotów dbających o jakość swoich produktów i usług poprzez dostosowanie swoich działań do norm prawnych związanych z ochroną środowiska naturalnego.

 Firma Konspol otrzymała certyfikat Green Way za „wzorcowy system zarządzania środowiskiem, budowanie świadomości proekologicznej w regionie oraz stabilną politykę i strategię przedsiębiorstwa podporządkowaną najwyższym standardom ekologicznym. Wyróżnienie odebrał Dyrektor Zarządzający, pan Rafał Wylegała.

Wśród wyróżnionych w minionych latach znalazły się takie podmioty z naszego regionu jak Papaj z Babina Olędry oraz firma Wappex ze Słupcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ