Na Promenadzie Niepodległości można już napić się wody

561
wyświetlenia

Na Promenadzie Niepodległości można już napić się wody. Po sezonie zimowym ponownie zainstalowano specjalne poidełka dla mieszkańców oraz ich czworonożnych pupili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ