AktualnościWażneWydarzenia Na Promenadzie Niepodległości można już napić się wody Przez Piotr Stróżyk - maj 8, 2026 561 wyświetlenia Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze Na Promenadzie Niepodległości można już napić się wody. Po sezonie zimowym ponownie zainstalowano specjalne poidełka dla mieszkańców oraz ich czworonożnych pupili.