Mieszkaniec powiatu słupeckiego spowodował dwie kolizje

341
wyświetlenia

W środę 22 marca o 16:45 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego obsługiwali na ulicy Daszyńskiego we Wrześni kolizję. Z wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący Oplem Vectra podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Oplem Astra.

19-latek jak się okazało był w stanie nietrzeźwości z wynikiem 0,46 mg/l i jego stężenie z kolejnymi badaniami miało tendencje rosnącą. W trakcie obsługi tego zdarzenia u dyżurnego stawił się właściciel pojazdu, w którego 30 minut wcześniej na tej samej ulicy też uderzył kierowca Opla.

Tym razem mieszkaniec powiatu słupeckiego nie zachował bezpiecznego odstępu i doprowadził do zderzenia z Peugeotem 607. Policjanci z wrzesińskiej drogówki z uwagi na dość nielogiczne zachowanie 19-latka postanowili zabrać go do Szpitala Powiatowego celem pobrania krwi na ewentualną weryfikację czy też nie prowadził pod wpływem narkotyków.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Teraz odpowie przed sądem za spowodowanie dwóch kolizji, w których na szczęście nikt nie ucierpiał oraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Opel Vectra został przetransportowany na policyjny parking a mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ