Marcin Kałecki zamiast Seweryna Młynarczyka

3039
wyświetlenia

22 kwietnia na zasłużona emeryturę odszedł wieloletni pracownik Urzędu Miasta w Słupcy, kierownik Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej – Seweryn Młynarczyk. Kierownik Młynarczyk urodził się w 1947 roku w Łodzi, tam tez pracował w Wojewódzkim Biurze Geodezji i Urządzeń Rolnych. Pracę w Urzędzie Miasta w Słupcy rozpoczął w sierpniu 1975 roku, był geodetą miejskim. Tę funkcję sprawował do końca września 1983 roku. W Słupcy prowadził  także własną działalność gospodarczą – zakład wypraw skór futerkowych.  Od 1 stycznia 1998 roku aż do przejścia na emeryturę był kierownikiem Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Słupcy.
Burmistrz miasta w drodze awansu zawodowego na nowego kierownika mianował także wieloletniego pracownika zakładu Marcina Kałeckiego.

Marcin Kałecki  – kierownik Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej

Urodzony w 1975 roku w Słupcy, Absolwent technikum mechanicznego w Słupcy oraz Wyższej Szkoły Kadr Menadżerskich w Koninie. Swoja karierę zawodową rozpoczął w Urzędzie Miasta w Słupcy w listopadzie 1999 roku na stanowisku podinspektora ds. wspólnot mieszkaniowych w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej. Potem pracował w Referacie Działalności Gospodarczej i Spraw Mieszkaniowych, zajmował się tam także wspólnotami mieszkaniowymi. Od 23 kwietnia jest nowym kierownikiem Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Wolny czas spędza z rodziną, z żoną Beatą, córką Leną, synem Franciszkiem. Nowego kierownika można także spotkać na trasach biegowych, lubi grać w siatkówkę, wielokrotnie reprezentował samorząd słupecki w turniejach i zawodach. Jakie zmiany wprowadzi nowy kierownik? – Należy przede wszystkim poprawić windykację – ściągalność czynszy. Zależy mi także na poprawieniu jakości świadczonych usług i informacji przekazywanych najemcom i właścicielom – mówi kierownik Kałecki.

W zasobach mieszkaniowych MZGM jest 15 wspólnot mieszkaniowych oraz 15 komunalnych: blok przy Kilińskiego 18, Traugutta, Orzeszkowej, Ratajczaka, 11 Listopada, 21 Stycznia, Warszawska.

Marcin Kałecki Seweryn Młynarczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ