Mali Odkrywcy z Piotrowic otworzą żłobek w Słupcy!

2085
wyświetlenia

Mali Odkrywcy z Piotrowic wychodząc naprzeciw potrzebom rynku otwiera nowy punkt opieki nad dziećmi do lat 3 „Klub Malucha”. Będzie to miejsce zapewniające opiekę nad dziećmi, które mają ukończony pierwszy rok życia, ale nie skończyły jeszcze trzeciego. Żłobek będzie się znajdował przy bloku na Osiedlu Niepodległości 14.

Celem utworzenia naszego Klubu Malucha jest stworzenie dzieciom kolejnego miejsca, kolejnych warunków do wszechstronnego, harmonijnego rozwoju, a w rezultacie do wykształcenia wszystkich cech osobowości i umiejętności, które pozwolą im z sukcesem wkroczyć w kolejny etap edukacji, jakim jest przedszkole.
Kiedy Mama musi wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim rodzicielskim i zastanawia się kto zaopiekuje się jej dzieckiem- zapraszamy do nas! Pomożemy! Będziemy pracować od poniedziałku do piątku wstępnie w godzinach od 6:30-16:30 (godziny zależą od tego jakie potrzeby będą mieli Rodzice podopiecznych).

Kadrę żłobka – Klubu Malucha tworzyć będzie zespół młodych i kreatywnych opiekunek, które gwarantują Państwa dzieciom profesjonalną opiekę pielęgnacyjną i wychowawczą w przyjemnej atmosferze domowego ciepła.
W ofercie mamy codzienne zajęcia tematyczne, ruchowo – taneczne, gimnastykę, a także dwa razy w tygodniu zabawę w języku angielskim ( z lektorem z Leader School). Nie zabraknie spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.
Zainteresowani Rodzice będą mięli dostęp do naszych terapeutów w Piotrowicach. Naszą jakość opiekuńczą znaną na rynku poprzez pracę naszego Przedszkola „Mali Odkrywcy” i Prywatnego Żłobku w Piotrowicach będzie można również odnaleźć w naszym Klubie Malucha w Słupcy. Serdecznie zapraszam!

Inf. Barbara Wojtkowiak dyr powstającego Klubu Malucha w Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ