Małe zmiany u wędkarzy

2627
wyświetlenia

Zaskoczenia nie było – Roman Kwitowski przez kolejne 4 lata będzie szefem słupeckich wędkarzy. Tak zadecydowano na zebraniu sprawozdawczo – wyborczym.

 Najważniejszymi punktami obrad były oczywiście wybory. Prezes Kwitowski w walce o fotel prezesa pokonał Radosława Żminkowskiego – 41 do 6 głosów. Głosowanie nie odbyło się bez problemów – suma głosów nie zgadzała się z liczbą podpisanych na liście obecności wędkarzy. W końcu jednak udało się ustalić błąd i wynik głosowania. Obok prezesa Kwitowskiego w zarządzie koła zasiądą: Bogdan Ciupa, Jerzy Kałecki, Radosław Kasznia, Stefan Wesołowski, Eugeniusz Żminkowski, Kazimierz Sobczak. Komisję Rewizyjna tworzyć będą: Władysław Furmianiak, Eugeniusz Grabowski oraz Radosław Żminkowski. W Sądzie Koleżeńskim orzekać będą: Stefan Sobolewski, Radosław Jaśkowiak oraz Krzysztof Smuszkiewicz.

 Sporą niespodziankę sprawiły wybory delegatów do okręgu. Nieoczekiwanie ze składu wypadł Stefan Wesołowski, który dostał jedynie 13 głosów i został delegatem tzw. rezerwowym. W przypadku nieobecności delegata (w tym wypadku Romana Kwitowskiego lub Kazimierza Sobczaka) będzie on mógł jechać i reprezentować koło Słupca.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ