Majewski odchodzi

1354
wyświetlenia

W ubiegłym tygodniu dotarła do nas zaskakująca wiadomość. Ireneusz Majewski zrezygnował z funkcji prezesa zarządu klubu LZS Czarni Ostrowite. Jego decyzja jest ostateczna.

Jak udało nam się ustalić, rezygnacja dotychczasowego prezesa LZS Czarni Ostrowite wpłynęła na ręce członków zarządu w poniedziałek, 12 września. Ireneusz Majewski swoją decyzję uzasadnił tym, że do końca listopada br. przebywa w innym miejscu zamieszkania, w związku z czym nie może na bieżąco zarządzać działalnością klubu. Były prezes poprosił również członków zarządu o jak najszybsze zwołanie posiedzenia i wybór nowego szefa ostrowickiego LZS-u.

Przypomnijmy, że Ireneusz Majewski został prezesem Czarnych w styczniu br. po tym jak rezygnację z funkcji złożył Mateusz Wojciechowski, który zdobył mandat radnego Rady Gminy Ostrowite. Majewski zastrzegł wtedy jednak, że będzie kierował klubem tylko przez najbliższy rok, czyli do końca kadencji poprzedniego prezesa Wojciechowskiego. Zgodnie z ówczesnymi ustaleniami kolejnym szefem Czarnych miałby zostać dotychczasowy członek zarządu, Jan Król. Jak się okazuje, wybór nowego prezesa zostanie jednak dokonany wcześniej niż do tej pory przewidywano.

Więcej w najnowszym numerze Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ