Kulisy rozprawy sądowej

3273
wyświetlenia

Zapadał wyrok w sprawie pozwu ZSP Witkowo! Po ostatniej rozprawie sądowej z początku kwietnia, wszyscy mogli zakładać inny finał pozwu ZSP przez Justynę Forycką. Wniosek byłej nauczyciel został oddalony.

W piątek 19 kwietnia, Sąd Rejonowy w Gnieźnie, wezwał do siebie obie strony sporu – powódkę Justynę Forycką, byłą nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie oraz stronę pozwaną czyli ZSP Witkowo reprezentowane przez dyrektor Magdalenę Gawędę. Sędzia zakończył postępowanie na początku kwietnia o czym informowaliśmy na naszych łamach a piątkowe spotkanie, miało być tylko ogłoszeniem wyroku. Sędzia oddalił wniosek z powództwa Justyny Foryckiej. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.

Magdalena Gawęda - dyrektor ZSP w Witkowie– Na dzień dzisiejszy mogę tylko powiedzieć, że wyrok został odczytany. Musi jednak minąć jeszcze jakiś czas aby wyrok przedstawiony przez sędziego prowadzącego sprawę się uprawomocnił. Chyba że jedna ze stron się odwoła co do decyzji sądu – informuje dyrektor Magdalena Gawęda.

Nie wiemy jeszcze czy Justyna Forycka odwoła się od decyzji sądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ