Konkurs o Puchar Zarządu Koła PZW nr 14 Mostostal

750
wyświetlenia

W niedzielę 18.06.2023r. wędkarze z Koła PZW nr 14 Mostostal spotkali się na kolejnej w tym sezonie imprezie wędkarskiej. Konkurs o Puchar Zarządu Koła rozegrano na Jeziorze Słupeckim.

W imprezie wzięło udział 26 zawodników, w tym 2 juniorów. Sędziowali – Ryszard Jóźwiak – Sędzia Główny i Olgierd Nowicki. Rywalizacja trwała 4 godziny – od 7 do 11. Ryby dopisały, bo prawie wszyscy zawodnicy zostali sklasyfikowani. Pogoda również zachęcała do wypoczynku nad jeziorem.

Zawody wygrał Jan Krawczyński – złowił 42 ryby, ważące 6065g. Drugie miejsce zajął Mateusz Miśkiewicz – 4475g. Trzecie miejsce przypadło w udziale Sławomirowi Wojtkowiakowi– 3915g. Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli – Krzysztof Bachorski, Szczepan Augustyniak, Piotr Zalas, Zygmunt Grześkowiak, Józef Dybała, Artur Wojtkowiak i Marian Wieczorek. W kategorii juniorów pierwszy był Hubert Błoniewski (1680g), drugie miejsce zajął Piotr Markiewicz (885g). Największą rybą zawodów był leszcz o masie 1725g – złowił go Jan Krawczyński.
Cała impreza przebiegła w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Po ogłoszeniu wyników przez komisje sędziowską i wręczeniu nagród najlepszym uczestnikom zawody zakończono przy wspólnym grillu.

Olgierd Nowicki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ