Komisarz Gabriel Hibner przewodniczącym związku zawodowego!

1235
wyświetlenia

W minionym tygodniu odbyły się wybory, wśród policjantów zrzeszonych w związku zawodowym.
Kim jest Gabiel Hibner?
Nowo wybrany przewodniczący pracuje w policji od 1990 roku – jest oficerem w stopniu komisarza, a jako dyżurny pracuje od lat 7. Pracował już w kilku ogniwach – między innymi jako policjant prewencji w Zagórowie, potem jako dzielnicowy, przez jakiś czas detektyw. Teraz stoi na czele Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego  Policjantów.
Obowiązki?
Jak każdy przewodniczący organizacji związkowych – z uwagi na specyfikę tego zawodu to przede wszystkim dbanie o warunki pracy, bezpieczeństwo funkcjonariuszy, nie tylko członków związków, współpracujemy z kierownictwem – współpracujemy a nie walczymy – bo naszym wspólnym dobrem jest realizacja tych zadań i cel mamy wspólny; zależy nam na tym, by w razie problemów policjantów – zawodowych, czy prywatnych, udzielić pomocy finansowej, prawnej w zależności od potrzeby. Cześć naszych zadań to także strefy socjalne – wypoczynek, organizacja święta policji, współpracujemy przy organizacji zawodów sportowych itd.
Trudne czasy dla służb mundurowych
Trudny czas dla służby mundurowych, zmiany w ustawach emerytalnych i wszystko, co z tym związane – czasy są trudne, ale musimy troszczyć się o podległych nam funkcjonariuszy. Musimy dbać o to, by miał nas kto zastąpić i abyśmy my także mogli odejść na godziwych warunkach.
Życzymy samych sukcesów w piastowaniu tak ważnej funkcji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ