Karambol 4 samochodów w sąsiednim powiecie!

871
wyświetlenia

W powiecie konińskim 15 lipca 2022 r. przed godz. 16.00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Stare Miasto. Zdjęcie przedstawia wypadek z udziałem czterech samochodów osobowych oraz samochodu dostawczego. Jeden samochód osobowy wjechał pod tył samochodu dostawczego, Kolejne samochody uderzały w tył.

Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych oraz samochodu dostawczego. Pojazdami podróżowało łącznie 8 osób, które opuściły samochody przed przybyciem straży pożarnej.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, całkowitym zablokowaniu ruchu na drodze krajowej nr 25 oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym.
Przybyłe na miejsce zdarzenia Zespoły Ratownictwa Medycznego przetransportowały poszkodowanych do szpitala. Podczas prowadzonych działań ustalono, że w bagażniku jednego z pojazdów znajdował się pies, który został przygnieciony elementami karoserii. Niestety pies nie przeżył.
W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Stare Miasto.

Opracowanie: st. kpt. Sebastian Andrzejewski
Zdjęcia: JRG Nr 2 w Koninie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ