Inea wychodzi z piwnicy

1683
wyświetlenia

Firma Inea posiada w Słupcy ok. 3 tys. klientów. Jej przedstawiciele zapowiadają jednak, że nie zamierzają na tym poprzestać. Wręcz przeciwnie, w dalszym ciągu rozbudowują swoją ofertę tak, aby abonentów było coraz więcej. W tym celu w poniedziałek (30 stycznia) otwarto w naszym mieście nową siedzibę Biura Obsługi Abonenta firmy.

Ze względu na duże zainteresowanie usługami INEA wśród mieszkańców Słupcy firma zdecydowała się na zmianę lokalizacji i wydłużenie godzin funkcjonowania Biura Obsługi Abonenta. Teraz klienci będą mogli załatwić swoje sprawy w biurze przy Al. Tysiąclecia 1A od poniedziałku do piątku od 10:30 do 18:00.

Załatwiamy w ten sposób kilka elementów, przede wszystkim dostępność obsługi. Jesteśmy dostępni pięć dni w tygodniu w samym centrum miasta więc bardzo łatwo będzie można do nas dotrzeć. Po drugie podkreślamy pewien standard obsługi, który chcemy żeby obowiązywał w całej Wielkopolsce. Mamy wszędzie te same usługi a teraz staramy się, żeby wszyscy abonenci dostrzegli, że poprawiamy jakość obsługi – mówi Bartłomiej Mikołajczak, dyrektor departamentu sprzedaży i obsługi abonenta. W biurze załatwić można wszelkie sprawy związane z zakupem nowych usług i obsługą usług już posiadanych. Od 12:00 do 16:00 otwarty jest również punkt kasowy gdzie można wpłacać opłaty abonamentowe – dodała Marika Deszcz regionalny kierownik Biura Obsługi Abonenta. Na poniedziałkowym otwarciu BOA w Słupcy nie zabrakło także przedstawicieli samorządu. Powiat reprezentował starosta, Mariusz Roga a miasto burmistrz, Michał Pyrzyk. Nam jako samorządom również zależy na rozwoju tej firmy, mianowicie dlatego, że to za jej pośrednictwem w takich pasmach jak WTK czy TV Słupca dostępne są cotygodniowe informacje przekazywane zarówno przez samorząd miasta jak i samorząd powiatu. Otwarcie tego nowego biura to swego rodzaju ewenement w dzisiejszych czasach, ponieważ zarówno instytucje publiczne jak i te działające na wolnym rynku ograniczają coraz częściej tę dostępność przechodząc na nowoczesne formy kontaktu z klientem, np. poprzez Internet czy rozmowę telefoniczną. Tutaj widzimy, że ta dostępność i bezpośredni kontakt z klientem jakby się zwiększa i dwa dni zamienione zostają w cały tydzień kiedy to mieszkańcy Słupcy będą mogli bez problemu swoje sprawy załatwić i to na takim samym poziomie, jak np. w Poznaniu – mówił burmistrz Pyrzyk. Otwarcie nowego biura to jednak dopiero początek. Już w tym roku firma planuje rozpocząć na terenie całej Wielkopolski budowę sieci światłowodowych również dla mieszkańców domków jednorodzinnych. Będzie to zasadnicza zmiana, gdyż do tej pory z usług Inei korzystać mogli głównie mieszkańcy bloków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ