Grzeszczak traci poparcie

1104
wyświetlenia

Jeszcze nie tak dawno w całej gminie Rzgów pojawiły się anonimowe listy, które przedstawiają krytykę działań Andrzeja Grzeszczaka. Mówi się, że opozycja chce doprowadzić do referendum i odwołać go z funkcji wójta.

Ludzie coraz częściej komentują pierwszy rok pracy nowego wójta, a część z wyborców uważa, że sprzeniewierzył on się społeczeństwu. Na dowód podają zmiany kadrowe, zbyt duże nakłady inwestycyjne w odnowę, lecz wyglądu samego wnętrza urzędu, a także pozbawianie kompetencji dyrektorów placówek oświatowych. Ludziom nie podoba się też polityka rozwoju przedsiębiorczości, jeśli uszczęśliwieniem mieszkańców byłaby budowa biogazowni.

Oponenci, w tym zwłaszcza internetowi, zarzucili wójtowi pazerność. Przypomnijmy, że po trzech miesiącach pracy, Rada jednym głosem przegłosowała znaczną podwyżkę pensji dla Grzeszczaka. Zarabia ponad 7 tysięcy złotych, kiedy w innych gminach uposażenia są mniejsze. On sam wówczas tłumaczył, że nie ma sobie nic do zarzucenia, a efekty jego pracy są już widoczne.

Więcej w najnowszym numerze Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ