Grali młodzi

1137
wyświetlenia

Kategoria Młodzik Młodszy:
Olimpia Koło – SKP MOS Słupca 0 :2
Młodzicy zdobyli cenne trzy punkty w wyjazdowym starciu z liderem rozgrywek, a dwa trafienia dla SKP zdobył Dawid Łukasiewcz.

Kategoria Trampkarz Młodszy:
Sokół Kleczew – SKP-SSP Cienin Zaborny 2:5
Po przewadze w całym spotkaniu drużyna ze Słupcy odniosła ważne zwycięstwo nad w-ce liderem tabeli. Mecz mógł zakończyć się jeszcze większa różnicą bramek, jednak w niektórych sytuacjach zabrakło trochę szczęścia. Dwa gole dla SKP zdobył Szymon Adamczyk, a po jednym trafieniu dołożyli Tomasz Rosiński, Konrad Kobylarek i Jakub Kozaczyk, który swojego gola strzelił bezpośrednio z rzutu rożnego.

Kategoria Junior Młodszy:

LKS Ślesin – SKP MOS Słupca 1:1 (0:1)
Spotkanie to pierwotnie miało być rozgrywane w pierwszej kolejce zmagań, jednak drużyna ze Ślesina przełożyła mecz. Rywalizacja od początku układała się pod dyktando SKP, jednak LKS twardo bronił dostępu do własnej bramki. W 25 minucie strzałem z rzutu wolnego prowadzenie SKP dał Tomasz Jarecki. Tuż przed przerwą kontuzji ręki doznał Eryk Kamiński i musiał opuścić boisko. Jak się okazało było to zwichnięcie i piłkarz SKP pauzował będzie przez trzy tygodnie. Ostatecznie po nieskończonych kontratakach piłkarzy Wojciecha Henke LKS wyrównał i mecz zakończył się remisem 1:1.

Więcej w najnowszym Głosie Słupcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ